Tabor

W ciągu wielu lat rzetelnej pracy silnie rozwinęliśmy naszą działalność, szczególnie jeśli chodzi o rozbudowywanie floty.

Jako firma transportowa dysponujemy nowoczesna flotą pojazdów renomowanej marki DAF, spełniającej europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 6, przygoda z marką DAF rozpoczęła się w 2015 roku nasza firma dostosowując się do wymogów europejskich klientów zainwestowała w ciągniki siodłowe DAF XF 460/480/530. Naczepy, które służą do ciężkiej pracy i przewozu ładunków to głównie naczepy marki Kögel. Jako wszechstronny przewoźnik posiadamy również naczepy typu mega (3,0 m wysokości ładownej) i tutaj dominują uniwersalne naczepy marki SCHMITZ VARIOS. Naczepy w wersji standard (2,78 m wysokości ładownej) to naczepy marki Kögel.

Wszystkie naczepy posiadają Certyfikat XL (sporządzony przy współpracy ze Stowarzyszeniem DEKRA, zgodny z normą VDI 2700 i dalszymi oraz odpowiadający aktualnej normie EN 12642 /kod XL). Wszystkie nasze pojazdy są przystosowane do przewozu niebezpiecznych ładunków ADR, a kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kwalifikacje dla takich transportów.

Starannie podchodzimy do systemu zarządzania naszą flotą, dlatego też korzystamy z niezawodnych systemów do monitorowania pracy naszych pojazdów za pomocą TOM-TOM Telematics oraz GBOX. Pomaga nam to w codziennej pracy oraz nadzoruje ładunki naszych klientów, dzięki czemu Klient wie na jakim etapie w danej chwili znajduję się jego transport.

Niezawodność naszej floty zawdzięczamy sprawdzonym partnerom serwisowym takim jak GSC – Gibas Service Center Piła oraz Grupa DBK o/Koszalin/Szczecin. Naprawy są wykonywane sprawnie oraz efektywnie, co zmniejsza ryzyko awarii podczas transportu oraz sprawia, że nasza flota jest w nienagannej kondycji.

A nienaganna kondycja eliminuje przestoje i sprawia, że ładunki naszych klientów dojadą na wyznaczone miejsce o zaplanowanym czasie.

A czas to pieniądzWasz pieniądz……
Tomasz Murawski